"על הדיל הזה בארה"ב
עוד לא סיפרתי"

שידור חי שבועי: הצצה נדירה לעולמם של משקיעים ויזמי נדל"ן בארה"ב שמספרים על עסקת נדל"ן אחת ששינתה את חייהם

וחושפים את הסודות הקטנים שעושים את ההבדל, האסטרטגיות, הרווחים, הנפילות וההצלחות בדרך

כדי להצטרף לקבלת הזמנה במייל לכל לייב חדש,
ממלאים את הפרטים בטופס ולוחצים על הכפתור:

לאחר ההרשמה ישלח אליך מייל אישור וקישור גישה לשידור השבועי

היי, אני רפי מזרחי 🙂

לפני 16 שנה כשהייתי בטוח שאני לא צריך לדאוג מכסף כשכיר בהייטק, פוטרתי בהפתעה. לא הייתי מוכן לזה ועוד יותר לא הייתי מוכן לזה שלא אמצא עבודה במשך חצי שנה. הבנתי שאני לא רוצה להיות תלוי באף בוס, אבל לא ידעתי מה לעשות.

באותה תקופה קראתי את הספר אבא עשיר אבא עני, ששינה את כל הראיה שלי, והחלטתי שאני הולך לחיות מנדל"ן. הבטחתי לעצמי שאני חייב להצליח ושאין מצב שאני מפסיד את הכסף שחסכתי ולכן אני חייב ללמוד איך עושים את זה נכון לפני שאני קונה את העסקה הראשונה.

תוך פחות משנה כבר חייתי מנדל"ן, בהתחלה בישראל ומהר מאוד עברתי לעבוד בארה"ב. במשך 16 השנים האחרונות, עשיתי מעל 300 עסקאות נדל"ן בארה"ב, בהתחלה בתחום הבתים הפרטיים והמולטיפמילי הקטנים, ובהמשך יזמתי פרויקטים גדולים עם 1000 יחידות דיור בשווי 100 מיליון דולר. כיום אני ממשיך לחיות ולנשום נדל"ן בארה"ב, ומתמקד בתחום פיתוח קרקעות לבנייה.

אבל מה שחשוב לי יותר ממספר העסקאות, זה שהיום אני חי את חיי בתנאים שלי, יש לי זמן איכות עם המשפחה שלי ואני מחליט מה אני עושה עם הזמן שלי. השליחות שלי היא להעביר את הידע הזה לכמה שיותר א.נשים, כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש ולביטחון שמאפשרים חיים מנדל"ן בארה"ב.